HakkımızdaHakkımızda

2012 yılında güçlü finansal yapısıyla Özkan Çakır ve İlker Ayata’nın girişimleri sonucu dershane olarak eğitim hayatında hizmet vermeye başlayan Artıdestek Eğitim Kurumları bugün butik okulları ve kurslarıyla eğitim dünyasında bir marka olmayı başarmış ve kurumsal kimliğe kavuşmuştur .

Kendisini eğitim elçisi olarak gören deneyimli ve dershane geçmişine sahip ekip ruhu ile çalışan , büyük bir kadroya sahip olan kurumlarımız sürekli değişen müfredat ve sınav sistemlerine ayak uydurmaktadır .

Her iki kurucusu da Matematik Öğretmeni olan kurucularımız ; Ülkemizin geleceğine yön verecek olan genç nesillere artı destek sağlamaktadır .

Profesyonel eğitim koçları eşliğinde öğrencilerimizle birebir ilgilenilen kurumlarımızda yanlızca eğitim verilmemekte aynı zamanda iyi birer birey yetiştirilmektedir .

Eğitim hayatınızdaki başarınızı artırmak için kurulmuş olan bir sistemin içinde, yaşam boyu öğrenmeye uzanan nitelikli ve başarılı çalışmaları ile gelecekte de öğrencilerin ışığı olmaya devam edecektir .

Çalışanlarına çok büyük önem veren Kurum ; çalışanlarının motivasyon ve aidiyet duygularını üst düzeyde tutarak verimli ve mutlu çalışmalarını hedefler .

Hakkımızda